Pilates Life - pilates Liberec

Pilates Life - cvičení Liberec

Rezervace

 

Novinky

 

Koncert Tibetských mís a gongů 2.12.2017

 

Od 4.9.2017 opět začínáme nový školní rok Úsměv rozvrh je již k nahlédnutí.

 

Pro úplné začátečníky  - nové lekce v rozvrhu!

 

 

 

 Vybavení studia
Reformer V2 Max Plus

12-15-11-01-23-18-v2max_111jpg.jpg Umožňuje neomezené možnosti cviků a jejich kombinací pro Matwork, Reformer a Cadillac stroje.
Průlomový tréninkový nástroj pro biomechanickou práci ve více rovinách.
Se zvýšeným rozsahem pohybu se V2 Max Plus stává vynikající Pilates základnou pro specifické sporty, rehabilitační nebo cross trénink.
Tato jednotka je inovativní systém, který díky vertikalnímu rámu kladky a stažitelného lanového systému kopíruje volné více-dimenziální pohyby každodenního života. A vůbec poprvé, tento stroj nabízí širokou škálu cviků na rozšíření možností sportovně-specifické programování s plným rozsahem pohybu pro horní vrhy přes hlavu.

Stability Chair

chair_07d_013jpg.jpg Multifunkční stabilizační "židle" s pedály nabízí cvičení pro ty, kteří potřebují zůstat ve vzpřímené poloze nebo vsedě (těhotenství, problémy krční a bederní páteře). Stability Chair napomáhá obnovení rovnováhy svalů a poskytuje cviky pro celé tělo a všechny svalové skupiny. To také umožňuje vysoce výkonné cvičení pro sportovce, fitness nadšence, stejně jako rehabilitaci klientů. Stability Chair pomáhá klientům ke zvýšení stability a držení těla. Pedály umožňují bilaterální, jednostranné a reciproční pohyby ke zvýšení intenzity a celkové rovnováhy.

Spine Corrector

spinecorrector20066jpg.jpg "Korektor páteře" může být použit k posilování a prodloužení trupu, ramen, zad a nohou.


Arc Barrel

arcbarrel_010jpg.jpg Ideální pro zvýšení či snížení náročnosti Matwork (cvičení na podložce) a k pomoci pro rehabilitační klienty.

Edge

edge_508jpg.jpg Navržený tak, aby zvýšil různorodost jakéhokoliv cvičení, hustá pěna trojúhelníku s rostoucí výškou pomáhá přidávat sílu a stabilitu trupu, horních a dolních končetin.
Měkký povrch je pohodlný pro rehabilitační klienty, šikmý sklon ideální pro krční páteř a těhotné ženy