Vybavení

Naše studio je vybavené špičkovými Pilates stroji

STOTT PILATES ® .

 

Reformer V2 Max Plus

  

Reformer V2 max plus je kombinací klasického Reformeru a Cadillacu. Umožňuje tedy velkou škálu modifikací cviků pilates. Cvičíme na něm v individuálních lekcích, je zárukou kvality, efektivity, účinnosti, zábavy, rychlého nástupu očekávaných výsledků cvičení a uspokojuje svou silovější prací všechny naše klienty a klientky. Jsme rádi, že ho máme !

  

Stability Chair

 Multifunkční stabilizační "židle" s pedály nabízí cvičení pro ty, kteří potřebují zůstat ve vzpřímené poloze nebo vsedě (těhotenství, problémy krční a bederní páteře). Stability Chair napomáhá obnovení rovnováhy svalů a poskytuje cviky pro celé tělo a všechny svalové skupiny. To také umožňuje vysoce výkonné cvičení pro sportovce, fitness nadšence, stejně jako rehabilitaci klientů. Stability Chair pomáhá klientům ke zvýšení stability a držení těla. Pedály umožňují bilaterální, jednostranné a reciproční pohyby ke zvýšení intenzity a celkové rovnováhy.

"Židle je síla, ale stojí za to !"

 

Spine Corrector

 "Korektor páteře" může být použit k posilování a prodloužení trupu, ramen, zad a nohou. 

Výborná pomůcka pro rehabilitaci!

 

Arc Barrel

 Ideální pro zvýšení či snížení náročnosti Matwork (cvičení na podložce) a k pomoci pro rehabilitační klienty.

 

 

Edge

Navržený tak, aby zvýšil různorodost jakéhokoliv cvičení, hustá pěna trojúhelníku s rostoucí výškou pomáhá přidávat sílu a stabilitu trupu, horních a dolních končetin.
Měkký povrch je pohodlný pro rehabilitační klienty, šikmý sklon ideální pro krční páteř a těhotné ženy.

 

 

 

A další pomůcky, které nám pomáhají vytvářet variabilnost a zábavnost lekcí:

  

 

VELKÁ NOVINKA - SLACKLINE 

                   

 

Chození a cvičení na Slacklině slibuje zpevnění středu, o kterém se Vám ani nezdálo. Je v ní všechno a to v jediném okamžiku !  Neuvěřitelně funkční pomůcka pro všechny bez omezení věku ! Je to dřina, klid, dýchání a velká zábava. Pocit po prvních krůčcích na lajně nemá chybu !

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací