Novinky

Seminář

Seminář : CO NÁM TĚLO ŘÍKÁ - POCITY V NAŠEM ŽIVOTĚ
 
Milí přátelé, již delší dobu mám v hlavě nápad, zvu Vás na zbrusu nový seminář.
 
Mám intenzivní pocit a přání se podělit o informace a objevy týkajícího se našeho těla a o jeho neuvěřitelných tajných funkcích. Po mnohaleté práci se svým tělem a s těly mých drahých klientek jako instruktor pilates jsem došla k poznání, že naše těla jsou dokonalé úžasné systémy, čekající na naší pozornost, uvolnění a důvěru. Jsou připravena fungovat bez bolestí, jsou připravena spustit regenerační procesy, jsou připravena Vám být tím nejlepším parťákem, jakého si můžeme přát.
 
Ráda bych Vám poodkryla procesy, které máme VŠICHNI v sobě, které čekají na naše objevení a na naše využívání. Naše těla jsou natěšená nám v radosti umožňovat krásný pohyb a šťastnou existenci tady na té naší Zemi.
 
Pokud Vás tato nabídka zaujala, jste plní zvědavosti, máte chuť zažít své tělo ještě jinak, než jste zvyklí, přijďte si pro nové zkušenosti, nové pocity, nové uhly pohledu.
 
Budu se na Vás těšit 2.10.2021 , což je sobota , od 10:00 - 12:00 +/- hodin v našem pilates studiu Pilateslife na Hanychovské ulici v Liberci. Studio je komorní, takže se nás tam vejde jen tak akorát, proto prosím volejte, pište, rezervujte si místa co nejdřív.
 
Zaváděcí cena 600,- Kč zahrnující lehké občerstvení, kávičku a něco proti žízni.
 
Vhodné pro všechny. Zvláště pro ty, kteří :
 
- chtějí u nás začít cvičit
- by si rádi zaopakovali a třeba objevili něco nového
- jsou zvědaví, chtějí si rozšířit obzory a zažít novou zkušenost
 
Žijeme to, v co věříme. A věříme v to, co sami zažijeme.
 
Vitejte v Pilateslife. :-)
Iva
 
 

Novinka 1

Milé klientky a klienti,

s radostí v srdci vám chci oznámit, že od 14.6.2021 se opět otevřou dveře našeho studia!  Rozvrh je stejný, jako byl před tou dlouhou pomlkou a je již na rezervačním systému i na webových stránkách. Moc se na vás všechny těším a ani nevíte JAK !!! 

Iva :-)

 

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací