Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pilates studia PILATESLIFE

Provozovatel
Ivana Komárková
Volgogradská 58/27
460 07 Liberec 9

IČO: 65628764
Bankovní spojení: Fio banka, a.s.
Číslo účtu: 2402484035/2010

Kontakt
Tel. +420 722 947 760
E-mail iva@pilateslife.cz

REGISTRACE

Naše lekce a služby mají omezenou kapacitu a bez registrace není možné se na ně přihlásit.
Než se k nám vydáte si ZACVIČIT nebo si užít MEDITACI či MASÁŽ, je proto nutné provést registraci v rezervačním systému.

Zaregistrujte se zde. Po vyplnění Vašich údajů Vám na uvedený e-mail pošleme potvrzovací odkaz, pomocí kterého svou registraci potvrdíte.

REZERVACE

1. Zákazník si může zarezervovat svou PRVNÍ skupinovou nebo individuální zkušební lekci nebo meditaci ve studiu (dále jen „Rezervace“) bez permanentky nebo kreditu. Další rezervace budou umožněny pouze po nákupu permanentky nebo nabití kreditu.

2. Rezervaci je možné učinit ONLINE v rezervačním systému pilateslife.isportsystem.cz.

Po přihlášení do zákaznického účtu v rezervačním systému je možno provést rezervaci:

a) SKUPINOVÉ LEKCE nebo MEDITACE nejpozději 3 hodiny před jejím zahájením.
Dostavit se na skupinovou lekci bez rezervace je možné pouze v případě, že se lekce koná (min počet 3 klienti).
b) INDIVIDUÁLNÍ LEKCE nebo MASÁŽE je nutné provést nejpozději 24 hodin před jejím zahájením.

První rezervaci (tzn. jdu vyzkoušet první hodinu v PILATESLIFE, zda mi bude vyhovovat) lze mimořádně uskutečnit telefonicky na +420 722 947 760 nebo e-mailem iva@pilateslife.cz. Tuto lekci je také možné hradit na místě, a to pouze v hotovosti.

Pro rezervaci následujících lekcí je nutné zakoupit permanentku nebo nabít kredit.

Vytvořením rezervace a účastí na lekci souhlasíte s pořizováním fotografií, audio a video záznamů v průběhu cvičení pro zpravodajské a propagační účely; to vše bez nároku na odměnu. Pokud s výše uvedeným nesouhlasíte, sdělte to prosím e-mailem na iva@pilateslife.cz.

Rezervace se považuje za závaznou objednávku dané služby.

I. Zákaznický účet, permanentka, kredit

1. Zákazník si zřizuje u studia zákaznický účet. Zákaznický účet bude zákazníkovi zřízen po vyplnění registračního formuláře, a to s ohledem na povinná pole, a předání/doručení tohoto formuláře studiu. Zákaznický účet – registraci lze také zřídit online potvrzením aktivačního e-mailu.
Po založení účtu si může zákazník zakoupit permanentku na skupinové lekce (začátečníci, pokročilí, senioři, těhotné, meditace atd.) nebo vložit kredit a využívat ho na všechny nabízené služby a lekce: skupinové a individuální lekce, masáže, meditace.

2. Nákup permanentky se provádí úhradou v hotovosti na pokladně studia Pilateslife, bankovním převodem nebo platební bránou GoPay.
Platbu není možné učinit prostřednictvím benefitních poukazů.
Zákazník má přístup ke stavu permanentky nebo kreditu ve svém zákaznickém účtu.
Studio zasílá s předstihem 7 dnů informační e-mail o blížícím se konci platnosti permanentky, stejně tak o posledních vstupech na permanentce.

3. Zakoupenou permanentku je zákazník povinen vyčerpat do stanoveného data platnosti – 2 nebo 3 měsíců dle typu permanentky, které je zákazníkovi sděleno při nákupu permanentky. Po uplynutí doby dle předchozí věty skončí platnost permanentky. Platnost permanentky není možné prodloužit. Ve výjimečných případech na základě písemné žádosti klienta na e-mail iva@pilateslife.cz s odůvodněním a prokázáním vážného důvodu může být platnost permanentky prodloužena.

4. Pro vstup není možné uplatnit kartu Multisport.

5. Vklad kreditu se provádí úhradou v hotovosti na pokladně studia, bankovním převodem nebo platební bránou GoPay. Kredit lze využít k úhradě služeb a lekcí nabízených studiem – individuální a skupinové lekce, meditace, masáže, mimo kurzy a workshopy. Dle výše dobitého kreditu v částce 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč, 5000 Kč,10000 Kč a 15000 Kč, je zákazníkovi poskytnuta zvýhodněna cena vstupného. Zákazník má přístup ke stavu výše kreditu ve svém zákaznickém účtu.
Studio zasílá s předstihem 7 dnů informační e-mail o konci platnosti kreditu.

6. Vklad kreditu není možné učinit prostřednictvím benefitních poukazů.

7. Vložený kredit je zákazník povinen vyčerpat nejpozději do 2, 6 nebo 12 měsíců dle výše složeného kreditu, počítáno od okamžiku vložení příslušného kreditu. Po uplynutí doby dle předchozí věty skončí platnost vloženého kreditu. Platnost kreditu je možno prodloužit vložením další finanční částky. Zakoupený kredit není možné směnit zpět na peněžní prostředky a jakkoli vracet, to platí také v případě zrušení zákaznického účtu. Ve výjimečných případech na základě písemné žádosti klienta na e-mail iva@pilateslife.cz s odůvodněním a prokázáním vážného důvodu může být kredit zákazníkovi vrácen, výhradně pouze v hotovosti ve stanoveném termínu.

8. Zákazník má možnost vstupovat na svůj zákaznický účet přes rezervační systém pilateslife.isportsystem.cz. Po přihlášení, které se uskuteční zadáním platného e-mailu a hesla, má zákazník možnost rezervovat lekce a služby a následně je zaplatit formou úhrady permanentky nebo zakoupení kreditu. Dále je možné v zákaznickém účtu administrovat zadané kontaktní údaje.

II. Nákup služeb prostřednictvím přímé úhrady od zaměstnavatele

Studio umožňuje zákazníkům nákup služeb také přímou úhradou za služby, poskytovanou zaměstnavatelem, na základě vystavené faktury. Konkrétní podmínky pro využití služeb stanoví studio. O těchto dalších podmínkách bude zákazník před zakoupením služby jasným a srozumitelným způsobem informován.

III. Online platby

IV. Podmínky storna

Skupinová lekce se koná, jsou-li přihlášeni alespoň tři zákazníci 3 hodiny před jejím zahájením. Pokud 3 hodiny před zahájením lekce budou na lekci méně než 3 rezervace, lekce bude automaticky stornována a budou poslány informační SMS o jejím stornování přihlášeným zákazníkům a jejich vstupy nebo kredity budou vráceny zpět na jejich účet.

V případě rezervace kurzu/workshopu je nutné do 3 pracovních dnů akci zaplatit. Pokud nebude částka připsána na účet studia, Vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se na zaplacený kurz/workshop nemůžete dostavit a řádně se včas neomluvíte (tj. 4 dny před začátkem kurzu), je zaplacená částka nevratná. Vaše místo v kurzu/na workshopu lze převést na jinou osobu. 

  • Rezervaci skupinové lekce a meditace je možno bez sankce změnit nebo zrušit nejpozději 4 hodiny před zahájením aktivity.
  • Rezervaci individuální lekce a masáže je možno bez sankce změnit nebo zrušit nejpozději 24 hodin před zahájením.
  • Účast na kurzu/workshopu je možné bez sankce změnit nebo zrušit nejpozději 4 dny před zahájením.

Studio stanoví storno poplatky za jednotlivé služby individuálně.

Pokud zákazník zruší svou rezervaci skupinové lekce:
a) více než 4 hodin před zahájením aktivity, není mu účtován storno poplatek;
b) 4 a méně hodin před zahájením aktivity, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% plné ceny lekce.

Pokud zákazník zruší svou rezervaci masáže:
a) více než 24 hodin před zahájením aktivity, není mu účtován storno poplatek;
b) 24 a méně hodin před zahájením aktivity, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% plné ceny masáže.

Pokud zákazník zruší svou rezervaci individuální lekce:
a) více než 24 hodin před zahájením aktivity, není mu účtován storno poplatek;
b) 24 a méně hodin před zahájením aktivity, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% plné ceny lekce.

Pokud zákazník zruší svou rezervaci kurzu/workshopu:
a) více než 4 dny před zahájením aktivity, není mu účtován storno poplatek;
b) 4 a méně dnů před zahájením aktivity, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% plné ceny kurzu/workshopu.

Rezervace může být zrušena online, osobně na recepci studia nebo telefonicky. 

V případě chybné rezervace a jejího storna v časech, kdy je účtován storno poplatek, může zákazník podat písemnou žádost na e-mail iva@pilateslife.cz o neúčtování storno poplatku za podmínky, že v daný den zákazník absolvoval a řádně uhradil službu, která je předmětem storno poplatku, a to v jiném čase. Studio posuzuje oprávněnost žádosti zákazníka.

Pokud jste již lekci zaplatili online a v rezervačním systému ji online zrušíte včas (tj. dříve než 3 hodin před začátkem lekce), bude Vám platba vrácena, resp. připsána zpět na Váš účet.
Případnou reklamaci platby ohlaste prosím na email iva@pilateslife.cz, kontaktujeme Vás nejpozději do 3 pracovních dnů.

Náhradník na lekci
Pokud se přihlásíte jako náhradník na lekci, je nutné počítat s možností, že se pro vás místo uvolní a lekce se budete moci zúčastnit. O uvolněném místě budete informováni SMSkou na Vaše číslo. Pokud SMS neobdržíte, místo se pro Vás bohužel neuvolnilo a není tedy možné na lekci přijít.

V případě jakýchkoliv dalších reklamací se vždy obracejte písemně na iva@pilateslife.cz.

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací