Reference

Napsali o nás :

 

   Ilča Teclová

Cvičení s Ivou je jak droga,když začneš,nemůžeš přestat,tuto závislost doporučuji všem, jsem nadšená a děkuji za krásné hodiny.

 

 Alena Nová

 Proč cvičím pilates? Protože mě bolela záda a kyčle. Naučila jsem se správnému držení těla a dneska mě nic nebolí. Nejlepší pocit mám, že celou hodinu zvládnu cvičit se všemi děvčaty a odměnou je mi úžasný pocit po cvičení při relaxaci. 

 

 Hanka Šabaková

Díky pilates a Ivě (!!) jsem zase schopná delší dobu sedět v autě nebo někde stát, aniž by mě potom bolela záda. Na cvičeních sice moje důchodcovské tělíčko dostává pořádně zabrat, ale cítí se teď o několik let mladší. Taky moje gynekoložka mě opakovaně chválí za zpevněné bříško. Pilates se totiž fakt dá cvičit v každém věku, jen to chce vydržet.

 

  Lenka Prchalová

Na pilates chodím ráda a jsem tam spokojená. Báječně si tam odpočinu, nabiju novou energií a zároveň si protáhnu celé tělo. Díky pilates jsem zpevnila nejen  břicho, naučila se dýchat a zbavila se i náchylnosti k inkontinenci po porodech. Cvičení umocňuje také profesionální přístup, energické vystupování a stále dobrá nálada cvičitelky Ivy Komárkové.   

 


 Tomáš Dostál
 
K pilates jsem se dostal kvůli špatně zakřivené páteři - bolela mě záda, dlouho jsem nevydržel správně sedět, životnost plotének tak byla výrazně zkrácena.
Po několika lekcích byly znát pokroky. Naučil jsem se správně dýchat, poznávat, jak pracuje mé tělo a hlavně posilovat oslabené svalstvo, o kterém jsem ani neměl ponětí. Díky tomu problémy s páteří postupně odeznívali a po ročním cvičení Pilates se má páteř vrátila do správného tvaru. Cítím se lépe a pracuji se svým tělem při každodenní činnosti. Pilates cvičím dále a snažím se udržovat svoji fyzičku. Jakmile má někdo problém, odkazuji ho na Pilates a na paní Komárkovou, která dokáže s lidským tělem opravdové zázraky.
Vřele doporučuji!
Tomáš
 

 


  Petra Brožová

Dnes už si svůj život bez Pilates a bez naší cvičitelky Ivy vůbec neumím představit. Studio Stott Pilates na Hanychovské ulici mi přihrál do cesty šťastný osud už před sedmi lety. Přihlásila jsem se tehdy na úvodní hodinu a byla to láska na první pohled ;-)

Kdysi jsem čas od času trpěla na bolavá záda. Od té doby co pravidelně cvičím Pilates, protahuji a posiluji všechny ty malé hluboké svaly, které bývají dnešním sedavým způsobem života zlenivělé a ochablé, cítím se fit na těle i na duchu. Cvičení mi krásně zpevnilo celé tělo a bolesti zad se už nikdy nevrátily. Iva nás umí dobře vést, dbá na to, abychom cviky prováděly správně, je náročná a je skvělá.

Dnes existuje široká nabídka různých cvičení, vyzkoušela jsem taky leccos, ale to co mi nejvíc vyhovuje, jsem našla u Ivy v jejím studiu Stott Pilates ;-)))

 

 

 

 Monika Přádná

"Záda mě často bolela už v dětství. Vyzkoušela jsem hodně různých cvičení, ale nejvíc mi pomohlo až pilates. Cvičila jsem několik let v různých studiích v Praze, kde jsem tou dobou bydlela. Po narození dětí mi na cvičení nezbýval čas a záda bolela čím dál častěji a intenzivněji. Mou starší dceru jsem už nemohla ani zvednout, natož poponést. Po přestěhování do Liberce jsem začala hledat nějaké kurzy tady, až jsem objevila PilatesLife. Velmi mě překvapil přístup instruktorky. U každého cviku velmi přesně popisuje jak zapojit ty správné svaly, aby bylo cvičení opravdu efektivní. S tak precizním přístupem jsem se nikdy předtím nesetkala. Skupinová cvičení jsou určena pro maximálně 10 osob, což navíc umožňuje alespoň trochu individuální přístup ke každému. Veškeré pomůcky ke cvičení jsou k dispozici (pro každého je veliká podložka na cvičení, overball, velký míč, různé polštářky, speciální obruč atp.).
Ve studiu navíc panuje velmi příjemná rodinná atmosféra.
Díky pilates teď můžu bez bolesti opět pochovat v náruči své děti, což je k nezaplacení. 
Cvičení v tomto studiu mohu všem doporučit."
 

 

  Radka Mikulová

Výborné cvičení, po kterém se moje páteř vždy cítí mladší a delší. Po každé hodině si říkám, jak dokonale propojená naše těla jsou, jen je třeba si to více připomínat . :-)

 

   Andrea Jelínková

Jediný Stott v Libereckém kraji. Jedinečná Iva, spousta pomůcek - nové tělo za pár lekcí. Určitě přijďte vyzkoušet!!

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací